На більшості АЗС працюють магазини супутніх товарів. Магазини на ОЛАС працюють 24 години на добу. Одним з важливих проявів турботи про клієнтів — водіїв та пасажирів — є підбір товарів для магазинів наших станцій. Ми формуємо оптимальний асортимент авто-косметики, рідин, олив. В магазинах на АЗС ОЛАС серед продуктово-промислових товарів є пиво та різноманітні снеки, напої, соки, кондвироби та морозиво.

Клієнти ОЛАС отримують впевненість, комфорт і надійність у дорозі. Мережа АЗС ОЛАС пропонує спеціальні паливні картки. Паливні картки підтверджують свою ефективність у заощадженні часу, коштів та зусиль, а також забезпечують особливу зручність при оплаті.

Картка на пальне - простий, зручний та надійний спосіб безготівкового розрахунку за пальне. Картками на пальне можуть користуватися як юридичні, так і приватні особи. Придбати картки можна по безготівковому розрахунку. Картки на пальне, що обслуговуються у мережі АЗС ОЛАС, випускаються номіналом 10 л на бензини всіх марок, дизельне паливо.

Залишити відгук

Увага:! Використовуйте звичайний текст.
    Нзадовільно           Відиінно